Materiał Partnera Firma Piasecki i Syn – specjaliści od techniki scenicznej

Firma Piasecki i Syn – specjaliści od techniki scenicznej

Firma Piasecki i Syn to jeden z największych w Polsce producentów konstrukcji scenicznych. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1998 roku i stale inwestuje w swój rozwój. Brało udział przy organizacji takich telewizyjnych hitów jak „Mam Talent”, „Must Be The Music” czy „X-Factor”. Firma Piasecki i Syn to również pierwsza myśl osób odpowiedzialnych za organizację koncertów międzynarodowych gwiazd ze świata muzyki. Co zadecydowało o tak doskonałej renomie tego przedsiębiorstwa?

Produkcja konstrukcji stalowych do zastosować scenicznych

Firma Piasecki i Syn specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych, które wykorzystuje później do budowy sceny na podstawie projektu dostarczonego przez inwestora. Wspomniane wyżej konstrukcje stalowe charakteryzują się lekkością, co ułatwia ich transport i montaż. Jednocześnie wyróżnia je też ponadprzeciętna wytrzymałość, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo użytkowania sceny. Dzięki różnorodnym elementom konstrukcyjnym firma Piasecki i Syn jest w stanie zbudować scenę o dowolnym kształcie i rozmiarze. W zakładzie wytwórczym omawianego przedsiębiorstwa powstają między innymi:

 • proste kratownice stalowe,

 • łuki z kratownicy,

 • koła z kratownicy,

 • mosty,

 • dźwigary.

Co ważne, firma Piasecki i Syn zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy specjalizują się w montażu i szybkim demontażu konstrukcji scenicznych z poszanowaniem wszystkich zasad BHP. Jeszcze się nie zdarzyło, by nie wywiązali się oni ze swoich obowiązków na czas.

Szeroki wybór elementów mechaniki scenicznej

Minęły już czasy, kiedy scena stanowiła tylko i wyłącznie tło dla danego wydarzenia kulturalnego. Dzięki elementom mechaniki scenicznej można ją „ożywić”, co znacząco uatrakcyjni odbiór koncertu/spektaklu. Firma Piasecki i Syn chętnie korzysta z nowoczesnych technologii, dzięki czemu jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymyślne pomysły inwestorów. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie:

 • zapadnie sceniczne,

 • sceny obrotowe,

 • ruchome platformy,

 • windy sceniczne,

 • wciągarki,

 • roboty sceniczne,

 • ruchome diody.

Specjaliści z firmy Piasecki i Syn pomogą organizatorom w wykreowaniu efektownego „ruchu sceny” i sprawią, że widzowie oniemieją z zachwytu spowodowanego wyjątkową oprawą techniczną wydarzenia. Zdarza się, że i sami artyści są zaskoczeni funkcjonalnością sceny, na której mają się zaprezentować. Firma Piasecki i Syn przyzwyczaja swoich klientów do zupełnie nowych standardów organizacji imprez plenerowych, sztuk teatralnych czy koncertów. Wyznacza trendy, za którymi nieśmiało podąża konkurencja. Firma Piasecki i Syn to gwarancja udanej imprezy i znakomitych recenzji. Nic dziwnego, że z jej usług korzystają najchętniej oglądane stacje telewizyjne i organizatorzy najbardziej kasowych wydarzeń kulturalnych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas